Митрополит Никодим очолив літургію Напередосвячених Дарів у Спасо-Покровському жіночому монастирі!

14.03.2018

14 березня 2018 року, на четвертій седмиці Великого посту у середу, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Вільхівський Спасо-Покровський жіночий монастир.

Архіпастиря радо зустрічали сестри обителі на чолі із ігуменею Серафимою (Мелещук). У храмі Владику запросив до молитви духівник монастиря схіархімандрит Амфілохій (Волощенко).

Після святкової зустрічі митрополит очолив Божественну літургію Напередосвячених Дарів. Архієрею окрім духівника монастиря співслужив благочинний Романівського району та священики благочиння. Богослужіння оспівував хор насельниць обителі.

На закінчення служби Владика Никодим привітав ігуменю та сестер із звершенням спільної великопостової молитви, побажав аби Всемилосердний Господь сподобив гідно завершити дні посту та у радості зустріти Воскресіння Христове.