Воскресна літургія у Спасо-Преображенському кафедральному соборі: дияконська та священицька хіротонії!

10.12.2017

10 грудня 2017 року, у 27-му неділю після П'ятидесятниці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась святкова Божественна літургія, котру очолив правлячий архієрей, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Під час богослужіння духовенство та вірні піднесли сугубі молитви за подолання війни в нашій державі та здобуття очікуваного миру.

У часі святої Євхаристії Владика Никодим звершив дві хіротонії, священицьку та дияконську.

Закінчилось богослужіння подячним молебнем, після чого архіпастир привітав мирян зі святом та закликав на усіх Боже благословіння.