Митрополича літургія у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира!

22.10.2017

22 жовтня 2017 року, у Неділю 20-ту після П'ятидесятниці, святих отців VII Вселенського собору, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив святкову воскресну Божественну літургію у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі міста Житомира.

Встеленою із живих квітів доріжкою, квітами та короваєм зустрічали Владику прихожани собору. У самому ж храмі архіпастиря зустріли священослужителі, що прибули на богослужіння.

Його Високопреосвященству співслужили: секретар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков), благочинний Коростишівського округу архімандрит Яків (Шумов) та інші.

Під час літургії були піднесенні сугубі молитви за мир та спокій в Україні.

Після закінчення богослужіння митрополит Никодим привітав мирян із воскресним днем та днем шанування святих отців VII Вселенського собору. Також Владика подякував собору священослужителів та вірним за спільну молитву під час Божественної Євхаристії.

Окрім цього, Владика Никодим зачитав Указ та представив прихожанам собору нового священика, протоієрея Сергія Грицаюка, котрий згідно призначення правлячого архієрея являється архієрейським намісником Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору міста Житомира.

Отцю Сергію митрополит Никодим побажав духовної наснаги, Божої помочі та заступництва Пресвятої Богородиці у плідній праці та служінні у благо Церкви Христової.