Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Попільнянське благочиння.

27.06.2020

27 червня 2020 року, у суботу третьої седмиці після П'ятидесятниці, в день пам'яті святого пророка Божого Єлисея, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав Попільнянське благочиння Житомирської єпархії. Його Високопреосвященство тепло зустрічали духовенство та вірні у Свято-Покровському храмі селища Паволоч.

Цього дня духовенство благочиння приступили до таїнства сповіді, яку прийняв духівник району протоієрей Олексій Бусько.

Під час звершення Божественної літургії митрополиту Никодиму співслужили: благочинний Попільнянського району протоієрей Петро Лис, настоятель храму протоієрей Миколай В'юк та священство благочиння.

За малим входом літургії Владика удостоїв настоятеля парафії великої церковної нагороди - права носіння митри.

У завершення богослужіння Владика звернувся із словом настанови та вітання до присутніх на молитві.