Гальчин. Митрополичий візит в Андрушівське благочиння єпархії!

25.01.2020

25 січня 2020 року, в день шанування святої мучениці Тетяни, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав із архіпастирським візитом Андрушівське благочиння Житомирської єпархії. Його Високопреосвященство зустрічали у селищі Гальчин, в Свято-Покровському храмі.

У звершення священної літургії Владиці співслужили: настоятель храму, благочинний Андрушівського району архімандрит Макарій (Гаврилів), а також духовенство району та гості у священному сані. Літургію оспівував архієрейський хор Свято-Успенського собору м. Житомира.

Під час богослужіння особливі прохання та молитва звучали за мир в Україні.

На завершення святої Євхаристії митрополит Никодим привітав настоятеля, собор духовенства та усіх мирян із святом, тезоіменитим Владика побажав крепості, помочі Божої та заступництва від мучениці Тетяни.

Відразу по завершенні архієрейської проповіді, уже через мить в храмі відбулось свято колядок. У дійстві взяли участь різні парафіяльні хори Андрушівського благочиння, молодь та дітки. Найменші за свої гарні вітання отримали солодкі подаруночки.