Два храмові свята у Різдво Пресвятої Богородиці.

26.09.2011

21 вересня 2011 року, у день Різдва Пресвятої Богородиці, в Ружинському благочинні святкували два храмових свята – у селах Дерганівка та Шпичинці.

Напередодні свята у храмах були відслужені святкові вечірні богослужіння.

У Дерганівці, в день Різдва Пресвятої Богородиці, Божественну літургію очолив благочинний округу протоієрей Михаїл Маркевич. Йому співслужили настоятель церкви В’ячеслав Слободянюк та священики благочиння Йосиф Батько з с. Топори і Віктор Врублівський з с. Немиринці. У хресній ході також узяв участь священик Борис Оруський з Бистрика.

У Шпичинцях на початку минулого століття дерев’яний храм було спалено. Тепер же віруючі за Словом Божим йдуть до церкви, що розмістилась у пристосованому приміщенні. Службу в храмове свято очолив тут протоієрей Миколай Пилюта у співслужінні з настоятелем храму священиком Сергієм Затилюком.

Після Божественної літургії та хресної ходи в обох храмах були відправлені подячні молебні і виголошені уставні многоліття.

Усі віруючі радiють в свята Богородиці, адже Вона - Небесна Покровителька, Молитвениця i Заступниця в усіх наших бiдах. З надiєю i любов'ю ми благаємо Її i просимо заступництва перед нашим Спасителем Господом Iсусом Христом.

Прес-служба Ружинського округу