Чуднів. Архієрейське богослужіння та сповідь благочиння.

06.12.2022

6 грудня 2022 року, в день пам’яті благовірного великого князя Олександра Невського, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Різдво-Богородиці храмі смт. Чуднів. Цього дня духовенство благочиння приступили до таїнства сповіді.

Під час богослужіння були піднесені сугубі прохання та молитва за припинення війни та мир в Україні.

Також, були виголошені заупокійні молитви за православних християн, воїнів та усіх тих, хто загинув під час війни в Україні.

Наприкінці богослужіння був звершений чин славлення. По завершенні Владика Никодим звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.

Також Владика привітав благочинного Чуднівського округу, настоятеля храму Свято-Різдво-Богородиці, протоієрея Олександра Чикун з Днем тезоімеництва.