15 років пастирського служіння.

05.12.2011
15 років пастирського служіння.

4 грудня виповнилось 15 років від дня рукоположення в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира в сан священика диякона Миколая Шапіренко, а 6 грудня виповниться 15 років з дня призначення його на настоятельське служіння у Свято-Троїцький храм смт. Любар.

За ці роки служіння в нашому храмі протоієрей Миколай з великою вірою і справжньою любов'ю проводить Божественні служби, та наставляє парафіян на істинний шлях спасіння.15 років пастирського служіння.

Віруючі цінують і поважають свого настоятеля. Саме отець Миколай навчив нас бачити храм рятівним ковчегом, який допомагає нашим душам. Тому життєвою потребою православних стала їх присутність на щонедільній службі.

Наш отець Миколай - наставник молоді і мудрий порадник літніх людей, він допомагає нам шукати шлях до вічної Господньої істини.15 років пастирського служіння.

Тому парафіяни Свято-Троїцького храму смт. Любара сердечно вітають протоієрея Миколая з цими знаменними датами, а також з наступаючим святом святителя Миколая, архієпископа Мирлікійського, чудотворця.

Нехай Милосердний Господь молитвами Божої Матері і всіх святих допомагає Вам пронести покладений хрест пастирського служіння, а Миколай чудотворець оберігає Вас, Вашу родину, на "многая и благая лета!".

Любов Терентіївна Косюк