УВАГА! У Житомирі буде організовано трансляцію Пасхальних богослужінь із головних соборів міста!

02.04.2020

19 квітня 2020 року, православні українці відзначатимуть Світле Христове Воскресіння. З благословіння Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, у Пасхальну ніч, буде звершено онлайн трансляцію із головного храму Житомирської єпархії - Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Переглянути Великоднє богослужіння кожен матиме можливість в реальному часі на Житомирському телеканалі СК - 1.

Розпочнеться трансляція 19 квітня 2020 року рівно опівночі і триватиме до 3:00 години ночі.

Окрім цього 19.04.2020, рівно опівночі:

• трансляція нічного Пасхального богослужіння буде проведена із Житомирського Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору на офіційній сторінці у Facebook.

• трансляція нічного Пасхального богослужіння буде проведена із Житомирського Свято-Успенського архієрейського собору на офіційній сторінці у Facebook.