У Димитрівську поминальну суботу Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив літургію в Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира!

02.11.2019

2 листопада 2019 року, свята Православна Церква вшановує пам'ять та молиться за усіх від віку православних християн. Цей суботній день називається Димитрівською батьківською поминальною суботою.

З нагоди події заупокійну Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященсьву співслужило духовенство храму. Під час богослужіння були піднесені молитви за спочилих прихожан храму, воїнів які захищають віру та Вітчизну, за безвинно убитих та всіх від віку спочилих православних християн.

По завершенні літургії Владика звернувся до мирян із словом настанови. Архіпастир розповів про важливість заупокійної молитви не тільки для спочилих, але і для тих, хто живе на землі. Насамкінець у соборі було звершено велику поминальну панахиду.

Пресс-служба Житомирської єпархії.