Стежинка до Бога!

Щорічно, у нашій єпархії, з благословінням Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського, працює православний оздоровчий літній табір для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, під назвою «Стежина до Бога».

Не випадково літній табір отримав назву "Стежина до Бога", адже окрім фізичної програми відпочинку, а це і свіже повітря, і плавання в басейні, розваги, спортивні та інтелектуальтні ігри, найменші мають змогу наживо поспілкуватися, навчитися основним істинам Христової віри, навчитися підтримувати один одного, пробачати та разом радіти.

Із дітками постійно знаходяться лікарі, вчителі, так звані "вожаті", а також священик, всі вони створюють учасникам табору веселу та інтригуючу програму на кожний день, а найголовніше це вислуховують кожного, духовно наставляють та приймають участь в розважальних іграх.

Пробувши менш ніж годину у таборі, можна помітити як дітки прагнуть ближче познайомитись один з одним і разом зробити дні проведені у санаторії найкращими і незабутніми.

Так і в наступаючих роках планується проводити подібний табір, зробити життя діток сиріт хоч трішки різнобарвнішим, наповнивши їхні маленькі серця любов'ю, щирістю, а головне турботою про них. Усіх небайдужих закликаємо долучитися до благодійної акції, благодійник вечорів колядок, проведених у святі Різдвяні дні у всіх благочиннях Житомирської єпархії та зокрема в обласному центрі. За кошти зібрані людьми доброї волі буде проведено оздоровлення діток-сиріт.

Прес-служба Житомирської єпархії.

Раздел: 
Объявления