Рождество Твое Богородице Дево!

01.10.2018

Цими словами тропара свята Церква сповіщає велику радість народження Цариці Небесної.

В цей день своє престольне свято відмічає старовинний храм с.Івановичі Пулинського благочиння, настоятелем якого є в.о. благочинного ієрей Андрій Фатич.Варто зазначити що ця древня святиня завдячуючи трудам от.Андрія просто зазнає часи ренесансу.

Цього чудового сонячного дня на богослужіння з'їхалось духовенство Пулинського та сусіднього благочиннь,та чимала кількість пручан з інших парафій.

Божественну літургію очолив настоятель та благочинний ієрей Андрій Фатич в співслужінні диякона Сергія з Жито-мира та духовенства Пулинського та Черняхів-ського благочинь.В своєму слові от. Андрій подякував духовенству прихожанам та особливо меценатам;депутату Житомирської облради Кропачову Д.І,голові олімпійського ко-мітету Житомирщини Оніщуку О.В за допомогу у відбудові храму та старості громади Пишнюку В. за активну участь у відроджені церкви.

От.Андрій привітав цього дня свого собрата прот. В'ячеслава Маркевича з днем народження
пабажавши заступництва Матері Божої.

Після літургії та хресного ходу відбулась святкова трапеза.

Прес-служба Пулинського благочиння.