Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.

20.02.2012
Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.

«Як тільки людина переступає поріг храму під час богослужіння - одне із перших, що її зустрічає, разом із молитвами та проповіддю, святими іконами, полум’яніючими вогниками свічок - це спів церковного хору, що лунає, розливаючись по всьому храму, заповнюючи собою кожний його куточок і кожне серце». Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.

16 січня 2012 року церковні хори Андрушівського районного округу співали колядки та щедрівки, величальні пісні в районному будинку культури міста Андрушівка, де з благословення єпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима проходив святковий благодійний концерт. Перед початком урочистостей з привітальним словом та найкращими побажаннями до присутніх у залі звернулися секретар Житомирської єпархії архімандрит Олексій (Овсянников), благочинний Андрушівського округу протоієрей Миколай Гаврилів, голова районної ради Мельник О. В.. Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.

Колядками та щедрівками у виконанні хору районного будинку культури розпочався святковий концерт, у якому взяли участь церковні хори Свято-Різдва-Богородичного храму с. Іванків (настоятель священик Владислав Чижевський); Свято-Покровського храму с. Городківка (настоятель священик Димитрій Ільчук); Свято-Архістратига Михаїла с. Глиновці (настоятель священик Максим Баборикін); Свято-Покровського храму с. Гарапівка та Свято-Іоанно-Богословського храму (настоятель священик Павло Гуцалюк);Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні. Свято-Пантелеімоновського храму с. Бровки (настоятель священик Назарій Палашовський); Свято-Казанського храму с. Нехворощ (настоятель священик Сергій Саванчук); Свято-Архістратига Михаїла храму с. Крилівка (настоятель протоієрей Андрій Герасимович); Свято-Покровського храму с. Зарубинці (настоятель протоієрей Андрій Фатич); Свято-Різдва-Богородичного храму м. Андрушівка (настоятель протоієрей Миколай Климчук); Свято-Різдва-Богородичного-Трьохсвятительського храму м. Андрушівка (настоятель священик Іоанн Гнатюк); Свято-Покровського храму с. Гальчин (настоятель протоієрей Миколай Гаврилів). Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.

Всі були зачаровані співом зразкового дитячого фольклорного ансамблю «Зернятко» з Андрушівки (керівник Костюк І. В.), дитячого фольклорного ансамблю «Веретенце» з Червоного (керівник Виставкіна Н. І.). Присутні на святковому концерті долучилися до доброчинної діяльності – збору коштів для організації літнього оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на Шацьких озерах. Всього зібрали 1374,50 гривень. Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.

Серед присутніх у залі були голова районної державної адміністрації Мазур Б. В., голова міської ради Бойко В.І., працівники райдержадміністрації, районної бібліотеки та інших установ.

На закінчення святкового дійства весь зал виконав українську народну колядку: «Нова радість стала…».

Марія Олексюк

Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.Благодійний вечір колядок в Андрушівському благочинні.